geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

переживаю за Мафлин

Співробітники Служби безпеки України затримала членів терористичної групи, яка планувала злочинну діяльність на території Одеського регіону.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, у результаті спецоперації в Одесі затримано трьох членів терористичної групи. Усі вони місцеві мешканці. За грошову винагороду в розмірі 50 тис. доларів США зловмисники готували в Одесі серію резонансних злочинів. У плани терористів входив, зокрема, теракт у людному місці поруч із центральним офісом однієї з банківських установ, а також вбивства громадських активістів. Відповідальність за теракти, за задумом зловмисників, мала взяти на себе міфічна організація "Українська червона армія".

У членів терористичної групи виявлено та вилучено пакунок із вибуховою речовиною (типу амоналу), 4 споряджених детонатори, 30 запалювачів, колба з речовиною для випарювання гексогену, пістолет "Вальтер", 16 патронів для ПМ, мисливський ніж (тесак), речовини для приготування вибухівки (селітра, серебрін, перекис водню).

Затриманим оголошено підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове слідство триває.

Раніше Служба безпеки затримала злочинну групу, яка готувалатерористичні та диверсійні акти в Полтавській області.

Subscribe
promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments