Невелика Україна від Карпат до Сахаліна (yanek) wrote in urb_a,
Невелика Україна від Карпат до Сахаліна
yanek
urb_a

За окном падал дождь и российские туроператоры.

За окном падал дождь и российские туроператоры.

"Компанія “Оренбурзькі авіалінії” повідомила про можливе скасування рейсів туроператора “Солвекс-Турне”. Авіакомпанія посилається на отримане від гендиректора турфірми повідомлення про те, що та має намір заявити про призупинення туроператорської діяльності у зв’язку з неможливістю виконання зобов’язань перед туристами і партнерами.
"
**
Далекосхідний Туроператор «Авиачартер-ДВ» заявив про припинення своєї діяльності. Про це йдеться в повідомленні, що з’явилося в п’ятницю, 29 серпня, на сайті компанії.
«У зв’язку з неможливістю виконувати свої зобов’язання перед туристами і замовниками за договорами про реалізацію туристського продукту ТОВ “Авиачартер-ДВ” змушене оголосити про призупинення своєї діяльності», – йдеться в повідомленні.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments