geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

Все интересней и интересней)

Ціна нафти на світовому ринку впала нижче, ніж прогнозний показник, за яким розраховувався бюджет Росії. Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Він вважає, що Росія може компенсувати брак надходжень від продажу нафти за рахунок скорочення імпорту, але до цього можуть бути неготовими пересічні росіяни.

«Можна не експортувати нафту і використовувати автомобілі вітчизняного виробництва – це певний компроміс. Питання, чи готове до цього суспільство», – відзначив голова «Нафтогазу».

11 вересня ціна нафти марки Brent опускалася до рівня 96 доларів 72 центи за барель, що є мінімальним показником іх 2 липня 2012 року. Станом на ранок 12 вересня нафта дещо відіграла втрати, тримаючись близько позначки 98 доларів за барель. Російська нафта марки Urals продається на кілька доларів дешевше за Brent.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments