barabas_open (barabas_open) wrote in urb_a,
barabas_open
barabas_open
urb_a

post

Originally posted by barabas_open at post
Контррозвідкою СБ України вилучено з незаконного обігу джерело іонізуючого випромінювання з можливим вмістом урану-235 вагою майже 1,5 кг.

30 квітня ц.р. на території Чернівецької області СБУ затримала 9 осіб: громадян України та, за попередньою інформацією, одого громадянина РФ.

Небезпечна речовина була ввезена на територію України з самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки на автомобілі з іноземними номерами. Радіоактивна речовина зберігалася у контейнері кустарного виробництва.

Під час проведення невідкладних слідчих дій отримано інформацію, на підставі якої СБУ не виключає, що метою затриманої злочинної групи було створення «брудної» бомби та її використання під час масових акцій у південно-східних регіонах України для дестабілізації соціально-політичної ситуації в державі.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.265 (незаконне поводження з радіоактивними матеріалами) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.
Прес-центр СБ України
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments