mysliwiec (mysliwiec) wrote in urb_a,
mysliwiec
mysliwiec
urb_a

Межі українських земель на картах початку ХХ ст.

Тим, хто й досі сумнівається, «есть ли такая страна Украина», і де проходять її етнічні кордони.

“Оглядова карта українських земель”, Відень, бл. 1900.1919 рік Мапа представлена делегацією УНР на Паризькій мирній конференціїМапа видана в Австрії 1918 рік.1928 рік Мапа видана в складі “Російського історичного атласу” в Москві. Атлас отримав першу премію Цекубу та ЦБ СНРЕтнографічна карта УкраїниКарта етнічного розселення українців на початку ХХ ст.
(За матеріалами Петербурсзької академії наук, 1914 р. червоним позначені сучасні кордони України)Мовний склад населення України в складі різних імперій за переписом 1897 і 1910 р.р.Бонус

Typus Generalis Ukrainae sive Palatinatum Podoliae, Kioviensis et Braczlaviensis…
«Генеральна карта України або Подільського, Київського та Брацлавського воєводств, наново накреслена» (перевидання 1680р) по суті така, якою її зробив і вперше видав Боплан на тридцять років раніше.

Цікаво факт, що у на карті на місці теперішньої РФ, красується напис Московія. А Русь була на території сучасної Галичини.( Дві останні мапи з можливісттю збільшення ТУТ:)
Tags: документы
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 132 comments