Статистика, політика, суспільство (easternwestern) wrote in urb_a,
Статистика, політика, суспільство
easternwestern
urb_a

Хто буде наступним президентом

Originally posted by easternwestern at Хто буде наступним президентом
Вибори призначені на травень. При таких коротких сроках на перемогу мають шанс тільки обличчя, які є розкрученими вже зараз, ніяких несподіванок просто бути не може. Кандидати з шансами набрати пристойні відсотки:
1. Тимошенко. Точно буде балатуватись.
2. Кличко. Точно буде балатуватись.
3. Тігіпко. Проти нього грає те, що останні роки він перебував поза основними новинними заголовками.
4. Порошенко. Не ясно чи буде балатуватись і це зараз головне питання у плані виборів.

Що буде балатуватись Яценюк дуже малоймовірно. Після його торішніх заяв, що кандидатом від Батьківщини є Тимошенко, незважаючи на те що вона сидить...
Тягнибок і море інших кандидатів звичайно ж будуть присутні у виборчому списку, але нічого пристойного зрозуміло не наберуть.
Зрозуміло, що ніяких соцопитувань у нових реаліях української політики ще нема, тому прикидати як воно буде доволі важко.

Якщо Порошенко не балатується, то найймовірніший варіант виглядає так:
Тимошенко здобуває лідерство на Заході і в Центрі, Тігіпко - на Сході. Кличко може й переможе у якихось з центрально-східних чи центральних регіонів, а може не здобуде лідерства в жодному регіоні.
Проте Кличко, на відміну від опонентів, буде мати пристойні відсотки по усій Україні, від Галичини до Донбасу, тоді як Тимошенко й Тігіпко у "ворожих" регіонах мало що світить. Це дає Кличку величезний шанс потрапити у другий тур, де він відповідно й переможе, оскільки йому перейдуть усі виборці Тігіпка.

Якщо Порошенко балатується, то все виглядає суттєво туманніше. У Порошенка з Кличком доволі близький виборець, Порошенко суттєво знизить результат Кличка, ну і сам у другий тур попаде навряд чи. Тут у другий тур попаде ймовірно Тігіпко... і відповідно на виборах переможе Тимошенко...Проте хвилює мене поки не це. Це все зараз далекий десятий план. Як і чудеса Межигір’я, Янукович і ще море десятих речей. Дуже турбує що не бачу дій по усуненню сепаратизму. Події у Харкові пофіг, там можуть бути якісь тимчасові розборки, але реальної загрози немає. Хвилює Крим. Там зараз наш колишній міністр оборони(етнічний росіянин) і там можуть зараз мовчки тривати усілякі організаційні моменти під керівництвом місцевої влади. У Криму проти нас можуть вийти не тільки тітушки. Там можуть і моряки із ЧФ РФ зняти форму і затесатись під "народні дружини". Не ясно що з місцевими силовиками.
Це ж слід розуміти, що у разі протистоянь, захищати цілісність України мають якраз ті самі уструктури, хто учора боровся проти Майдану(менти, спецпідрозділи, спецслужби, внутрішні війська). А Майдан тут голову Криму вписав у число головних ворогів народу... Реальний ппц! Хіба не ясно на які дії це його штовхає? Якщо вже вписувати, то треба одразу затримувати для дачі свідчень.
Я звичайно ж бачив усі ті заяви й "стурбованості" від МВС, СБУ та СНБО, де вони різко сепаратизм засуджують. Проте це все слова, потрібні рішучі дії. Якби учора в Харкові, під час цієї горевистави, під гул багатотисячного проукраїнського мітингу, силовики зайшли б туди і взяли Царьова, Колесніченка та Добкіна, або хоча б Жиліна(у Царьова і Колесніченка все-таки депутатська недоторканність, хоча й ту не проблема зняти) для дачі свідчень у справі сепаратизму і вони б заявляли про підтримку цілісності України уже з райвідділу, сьогодні в Україні було б куди спокійніше.
Якщо місцеві силовики до рішучих дій не готові - цілком правильно залучати силовиків з центру та заходу(кримський, харківський і т.д. беркути та ВВ в Києві ж ок було).
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment