Viktor SV (Вктор SV) wrote in urb_a,
Viktor SV
Вктор SV
urb_a

“Хвиля” та “Бумеранг”

Запрошений в Адміністрацію президента фахівець із спецоперації з Росії застерігав від застосування силових операцій, вказуючи на високу вірогідність значних жертв із обох боків та непередбачувані наслідки в майбутньому

— Вчора о 20 годині було введено у дію дві силові операції, мета яких — повна зачистка Майдану, Українського дому, Будинку профспілок та Жовтневого палацу, — повідомляє голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров'я громадян під час подій, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, Геннадій Москаль. — Першу операцію під назвою “Хвиля”, згідно з нормативно-правовими актами, може ввести в дію тільки міністр МВС Віталій Захарченко. Готували та здійснюють керівництво “Хвилею” заступник міністра МВС Віктор Ратушняк, начальник департаменту громадської безпеки МВС Олександр Крикун, в.о.начальника ГУМВС у м.Києві Валерій Мазан та начальник головного управління — командувач внутрішніх військ МВС Станіслав Шуляк.


Друга операція під назвою “Бумеранг” виконується силами Антитерористичного центру СБУ. Розробляють і керують операцією перший заступник голови СБУ Володимир Тоцький, начальник управління департаменту “Т” СБУ Сергій Потієвський, начальник УСБУ Києва та Київської області Олександра Щоголєв, а також керівник антитерористичного центру М. та керівник центру спеціальних операцій “Альфа” П. (згідно із законодавством, прізвища останніх двох посадовців засекречені)
Згідно з теорією та практикою, проведення даних операцій, їхня ефективність і термін виконання складає не більше 30 хвилин. Після цього починається затяжне протистояння, яке може перерости в громадянську війну. Такі терміни вказані у всіх підручниках із проведення спецоперацій, якщо хтось із керівників МВС та СБУ взагалі в цьому розбирається. Можливість застосування “Хвилі” та “Бумерангу” проти мітингувальників неодноразово піднімалася протягом усього періоду акцій протесту. На одну з нарад в Адміністрацію президента було запрошено відомого фахівця з антитерористичних операцій із Росії, героя Російської Федерації (є документальне підтвердження, що він перетинав кордон України в той час). Росіянин різко розкритикував запропоновані МВС та СБУ спецоперації, назвав їхніх авторів професійно непридатними й застеріг від застосування “Хвилі” та “Бумерангу”, вказуючи на високу вірогідність значних жертв із обох боків та непередбачувані наслідки в майбутньому. Як бачимо сьогодні, ці поради виявилися слушними, однак до них ніхто не прислухався.
За те, що зараз відбувається в Україні, мають нести персональну відповідальність перераховані вище посадовці МВС та СБУ.

Джерело: http://www.moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=988
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments