marquart (marquart) wrote in urb_a,
marquart
marquart
urb_a

Трибуну справжним патриотам!!!

Майдан большой, а сцена одна, и пускают не всех. Что же делать любителям покричать "банду геть"? Правильно - искать другие сцены. В ридном Львове, например.
Вот как это обстояло у фанатов Правого Сектора 15 февраля. На этом видео фрагмент концерта группы «Тінь сонця». Группа, кстати, «расово правильная».Ну и кто же виноват в этом? Правильно! Москали!!! Титушки!!! http://sprotiv.org/2014/02/16/na-sergiya-vasilyuka-z-gurtu-%E2%80%9Ctin-soncya%E2%80%9D-napali-titushki-video/#

Однако, позже «Правый сектор» признал, мол, это наши «титушки», но тут они погорячились.

Что же думают местные по этому поводу? Цитирую https://www.facebook.com/tsvibak?fref=ts

Курва! Якже ж чудово жити у Львові, місті, де бути націоналістом — це автоматично бути святим і недоторканим. В місті, де у декого вже остаточно поплавилися мізки від розгулу революційного запалу в закритому просторі. Коли кожен гопник тепер може вступити у Правий сектор і прикриваючись порятунком України, пиз...ти місцевих «москалів», і решту неугодних, які кривим оком на тебе глянули. І залишатися повністю безкарним, бо навіть мєсні менти бояться шуміти, що гопники розбушувалися, бо серед них були і активісти-націоналісти, ПС, а відкривати справи проти гопників-націоналістів — це ж чинити спротив революції!? Патріоти такого не пробачать, ще й райвідділок рознесуть! Тим паче, якщо прості львів'яни серед ночі, кинувши спати, збіглися під райвідділок, бо революціонерів затримали!
П.С. цієї ночі невідомі долбо...би, серед яких таки були аткивісти ПС, і за ними у райвідділок приходив один з відомих активістів ПС, влаштували погром на коцерті «Тінь сонця». За словами музиканта, хлопці просили пустити їх на сцену, щоб закликали людей вступати в ПС. Той відмовив. І ніякі це не були не тітушки, які в сраку у Львові тітушки. Та й у райвідділ за ними приїхав відомий активіст ПС.
В іншому клубі цієї ж ночі знайомого побив ще один радикальний патріот — за російську мову, узрівши в ньому руку Кремля і ногу Москви. При тому, хлопця тримала охорона, коли його бив патріот-націоналіст, щоб «рука Кремля» фізично не дала здачі. Прикро, що «той москаль» їздив на Майдан не лише під час танців, але і на Грушевського.
(с)

Ну что тут скажешь?
Донецкую банду обязательно надо геть - нехай прийдэ львивска банда. Ось тогда украинцы точно запанують.
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments