wangden (wangden) wrote in urb_a,
wangden
wangden
urb_a

Крючки

Из сообщений Украинской Правды:

Росія зможе вимагати від України повернення боргу в разі зміни ситуації.
Про це заявив перший віце-прем'єр Ігор Шувалов в ефірі Росія 24 у відповідь на питання, чи може Україна, отримавши від РФ багатомільярдну підтримку, все ж таки підписати договір про асоціацію з ЄС.
"Ця позика надана так, що у нас завжди буде можливість вимагати в українського уряду погашення цієї позики, і за найбільш жорсткими юридичними процедурами", - сказав він.
"Це не просто якась домовленість між двома Мінфінами, це оформлено за дуже жорсткою процедурою", - підкреслив Шувалов.


И ещё:

Україна пропонувала Росії створити консорціум з управління українською газотранспортною системою на "паритетних" умовах...
Віце-прем'єр Бойко зазначив, що переговори з Росією щодо газової теми тривали давно, але безрезультатно. І тільки завдяки "принциповому рішенню домовленості двох президентів" було зафіксовано, що "треба рухатися назустріч один одному".
Нагадаємо, раніше російське державне агентство ІТАР-ТАСС повідомило з посиланням на обізнане джерело, що умовою знижки на газ для України були гарантії відновлення переговорів щодо входження "Газпрому" до складу власників української ГТС.


(Напомню, что подобным образом развивалась ситуация с белорусской ГТС. Сначала Бацька очень не хотел её отдавать, потом согласился на паритет фифти-фифти, ну а потом Россия зохавала фсё).

Так что структура крючков, которыми Россия зацепила Украину, частично проясняется.

И в качестве бонуса - с другого участка фронта:

Беларусь гатова прадаць Мазырскі НПЗ «Раснефті» ўзамен за павелічэнне паставак нафты.
Мазырскі НПЗ з'яўляецца адным з высокатэхналагічных нафтаперапрацоўчых прадпрыемстваў Усходняй Еўропы.
Tags: Беларусь, Газпром, Україна
Subscribe
promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments