alexandrfilipen (alexandrfilipen) wrote in urb_a,
alexandrfilipen
alexandrfilipen
urb_a

И тишина...

Компанія Alfred C. Toepfer International Ukraine Ltd., 80% акцій якої належать агропромисловому гіганту зі CША Archer Daniels Midland Company (ADM), заплатить $17,8 млн штрафу за підкуп українських посадовців. Про це повідомляє інформагенція AP з посиланням на міністерство юстиції США.

Представники Alfred C. Toepfer International Ukraine Ltd. під час судових слухань у федеральному суді штату Іллінойс, що відбулися   20 грудня, визнали свою провину у порушенні антикорупційних положень федерального закону США про корупцію за кордоном.

"Дочірні компанії ADM прагнули отримання податкових пільг, підкуповуючи урядових чиновників, а відтак навмисне спробували приховати свої дії, пропускаючи платежі через місцевих постачальників", - йдеться у заяві помічниці генпрокурора Митілі Раман.

 Водночас вона відзначила, що ADM співпрацювала у розслідуванні та вжила заходів для виправлення ситуації. Проти ADM кримінальне провадження не проводилося.


Что там опозиция  собирается это как -то исползовать или нет?
Tags: Америка, Якуневич, актуальный комментарий, ашонеможназапитати?
Subscribe
promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments