konst (konstmih) wrote in urb_a,
konst
konstmih
urb_a

Гггг

Тільки-но рота роззявиш зараз же прилемзає якеєсь об підлогу гепнуте і вистрибуватиме з шароварів. Труситиметься, як навіжене й верещатиме, що воно і є оте щире українство. Бо потерпало і від австріяк, і від угорців, і від німців, а від ляхів як? А як з нього жидівня кров ссала? Про москалів клятих годі вже й казати, це болюча, нескінченна тема.
А щире воно тому, що в його сусіда прадід у схроні сидів і не розумів ні біса крім западенської скоромовки, а при слові москаль садив із кулемета, аж доки набоїв вистачало, потім ще й гранату кине або дві. Ось тому воно і є українство щире, а вся решта кляті москалі.
Саме воно таки встигло у комсомольцях
побути , а то й у комуністах. Та йому можна, бо свідомо у кишені дулю крутило. А тим хто на сході живе та ще й російською розмовляє українцем бути зась. Немає у них такого права і ніколи не буде, бо воно їм не дозволяє. Чхати, що в цій землі їхні діди-прадіди поховані, окрім тих, що по дорозі на Берлін кістками розляглися. Дідів тих викопати з землі української й викинути геть. Воно як несамовите із западенщини верещить що всіх зі сходу до Росії вигнати треба. І таки вижене, дай волю. А допомогу, коли його повінню підтопе, не цурається від сходу одержувати, хай і грошей дадуть, і самі рятувати приїдуть. Йому ж бо ніколи, воно у Польщу працювати їзде.
Tags: націоналізм/национализм/нацыяналізм
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments