john_dvorkin (john_dvorkin) wrote in urb_a,
john_dvorkin
john_dvorkin
urb_a

Балога надав підтвердження силового сценарію на Майдані. КОПІЯ ДОКУМЕНТІВ

Originally posted by uainforg at Балога надав підтвердження силового сценарію на Майдані. КОПІЯ ДОКУМЕНТІВ

full

УВАГА!

Ось документальне підтвердження того, що уже з перших днів Майдану влада готувалася до кровопролиття і силового сценарію. Аж до застосування заходів антитерористичного характеру проти мирних мітингувальників.

Зверніть увагу, ще 24 листопада, на третій день Майдану, коли на вулиці стояла всього-на-всього група громадських активістів, які зібралися через соціальні мережі, СБУ уже приводила у бойову готовність усю силову вертикаль, у всіх регіонах України.

Аналогічна вказівка поступила і в переддень кривавої бійні зі студентами.

І третій документ – датований 10 грудня, в той день, коли Янукович обіцяв трьом президентам, що сила застосована не буде. В цьому листі рівень терористичної загрози характеризують як «ПОТЕНЦІЙНУ» і продовжують її дію до 31 грудня 2013 року. А це означає, що цими вихідними провокації з використанням зброї, вибухівки тощо можуть стати реальністю. Це дає підстави говорити, що із перший днів влада активно готує «теракт», який розв’яже їй руки до використання ще більшої сили.

ad3ae02-3
9076b68-2
8721656-1

Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments