atrizno (atrizno) wrote in urb_a,
atrizno
atrizno
urb_a

ПРОСТИТЕ, ДЕВОЧКИ И МАЛЬЧИКИ

Оригинал взят у kabud в Мітингувальники на МАЙДАНІ відсьогодні можуть обстежуватися на туберкульоз
Учасники акцій на підтримку Євроінтеграції у центрі столиці відсьогодні можуть безкоштовно пройти обстеження на туберкульоз у спеціальних мобільних пунктах.

Про це повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.

"У зв’язку з випадками звернень з приводу відкритих форм туберкульозу серед учасників масових акцій Департамент охорони здоров’я КМДА пропонує усім охочим скористатися можливістю та здійснити профілактичне обстеження на предмет виявлення легеневої патології.

12-14 грудня кияни та гості столиці зможуть відвідати зручно розташовані спеціальні медичні мобільні пункти. Зробити флюорограму, проконсультуватися із лікарем-фтизіатром, а в разі необхідності зробити аналіз мокротиння на наявність паличок Коха."

Пункти обстеження на туберкульоз працюватимуть з 12:00 до 20:00 за адресами:

вулиця Хрещатик, 36 та Майдан Незалежності, 2.


У профільному департаменті Київміськдержадміністрації також нагадали, що туберкульоз – вкрай небезпечна, але виліковна хвороба, і закликали киян і гостей міста скористатися з можливості пройти профілактичне флюорографічне обстеження.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments