carrot911 (carrot911) wrote in urb_a,
carrot911
carrot911
urb_a

Даже Титушко за евроинтеграцию

Здравствуйте господа.

Титушко зізнався, що хоче в ЄС, але боїться вийти на Євромайдан - http://tsn.ua/politika/titushko-ziznavsya-scho-hoche-v-yes-ale-boyitsya-viyti-na-yevromaydan-324330.html

В розпорядженні ТСН.Тижня з'явилася телефонна розмова Вадима Титушка - того самого спортсмена, прізвищем якого тепер іменують всіх вуличних політбійців. Відомий російський пранкер спровокував його на дивні одкровення.

Спочатку Вован222 представився майором СБУ і запропонував підтримати провладний мітинг. Проте Титушко відмовив: "Я не за Віктора Федоровича, я за український народ, але не за той, який стоїть проти Євросоюзу. Я в цьому участі не беру ніколи, нецікаво". На уточнююче запитання, чи він за Євросоюз, спортсмен заявив: "Я тільки "за", тому що я надалі бачу відносини з Митним Союзом - тільки глухий кут, а з Євросоюзом є нові шанси тільки підняти життєвий рівень у країні, нехай не одразу".

Проте Вован на цьому не зупинився та вирішив перевірити щирість заяв Вадима, зробивши другий, контрольний дзвінок нібито від представників опозиційної партії УДАР. Парубок своєї політичної орієнтації не змінив, навіть зізнався у підтримці УДАРу, однак також відмовив, як і "майору СБУ". "На сьогоднішній день я - проблемна людина... Проблеми в тому плані, що ті люди, які стоять за Євросоюз, мене не дуже гладко і тепло сприймуть", - нарікає Титушко.


Я считаю, что та исконная наркоманка, которая его защищает, должна самоубиться после такого позора.
Tags: вести с полей
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments