krit_banderivec (krit_banderivec) wrote in urb_a,
krit_banderivec
krit_banderivec
urb_a

Офіційно. У Львові самоліквідувалась "Партія Регіонів"Про це повідомив секретар Львівської міської ради Василь Павлюк. "До мене звернулися депутати із Партії регіонів, які написали заяву про вихід з цієї політичної сили. Згідно з цим, можу зробити висновок, що фракції Партії регіонів у Львівській міській раді немає. Ці заяви - це реакція депутатів на події, що відбуваються в країні", - наголосив він.

Нагадаємо, що у п`ятницю, 6 грудня, активісти львівського Євромайдану висунули ультиматум місцевим «регіоналам» – якщо до 8 грудня ті не вийдуть з партії, активісти почнуть бойкотувати продукцію та роботу підприємств, що належать членам ПР. Активісти розпочали широку кампанію економічного "бойкоту" бізнесу членів провладної Партії регіонів. У понеділок, 9 грудня, окремими групами активісти прийшли пікетувати торгові центри та підприємства, котрі пов’язують з бізнесом членів Партії регіонів.

Водночас, Партія регіонів на Львівщині таки стрімко втрачає своїх партійців. Про саморозпуск днями заявив цілий районний осередок "регіоналів" у Миколаєві, Львівської області. Партійці з власної волі склади мандати депутатів міської ради та членські квитки.
"Ключі від партійного офісу здали до міської ради", - каже екс-голова осередку Михайло Адам. Колишні "регіонали" запевняють, що це їхня особиста позиція, адже "проковтнути" побачений розгін і побиття у Києві вони вже не могли, пояснив Адам.

Джерело
Tags: Україна, Якуневич, майдан, парламент, сканы документов
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments