Рыжый Сьорр (jein_jar) wrote in urb_a,
Рыжый Сьорр
jein_jar
urb_a

Висновки з нічної прогулянки. Майдан

Оригинал взят у semesyuk в Висновки з нічної прогулянки. Майдан
Оце ж повернувся з антропологічної експедиції на Майдан та навколо. Облазив все, шо можна, бачив різноманітне. Не полишає відчуття сюрреалістичності подій. Опозиція молодці - це був хороший тактичний хід. Погода - гівно. Люди - чудові. Комбінація - складна.

Як на мій погляд, рішення про встановлення та утримання маленьких барикад і пропаганда людяного ставлення до міліції вдень - абсолютно геніальні рішення в цій ситуації. Це виграна, з повним розгромом ворога, медійна битвочка. Правильно побудований месидж для Заходу, на реакцію якого нині вся надія. Окрім того, заворушки на Грушевського та на Лютеранській дали відчуття реальної боротьби, і це дуже добре.

Те, що укріплення на Лютеранській мали виносити палюбасу, було очевидно, бо там мусить проїхати кортеж Межигірського Дуба, як не крути.

Замість депресивної нічної паузи отримано дуже жваву і нервову картинку. Міліція, з котрою вдень спілкувалися люди, дарували їй квіти, співали пісень і пригощали чаєм, знову виявилася "не з народом" і показала преконливу картинку - Яник - Саурон, міліція - орки. І це так і є, до речі. В цю яскраву відео-картинку потрапили і зграйки тітушко-шакалів в складі оркського контингенту, а це остаточно зафільмувало всю дегенеративність режиму, якщо хтось ще сумнівався.

Також якісно зафіксовано правильний образ боротьби - триста громадян-спартанців лютують в безнадійній ситуації поки не підійшли мільйони. Це дуже правильно, в решті так воно і є.

Це тактична боротьба за адекватну реакцію Заходу і побудовано її вельми тонко і системно. Вона остаточно показала, що громадянське суспільство в Україні вже є, і з ним можна працювати.

Окрім того, паніка деяких громадян з приводу недостатньої кількості людей цієї ночі, не виправдана. Для актуальної задачі кількість достатня, бо головне тут не кількість, а якість. На Майдані багато дійсно розчулених людей, що дійсно переймаються. Знести Майдан - це одне, а виграти медійну війну - це інше.

Хочу подякувати опозиції - вона молодець, робить все правильно і тонко, бо медійно режим програє абсолютно і це дуже важливо.

Також зазначу, що без ВО Свобода цього ефекту досягти не вдалося б ніколи. Некуй на "Свободу" гнати, панове, подобається вона вам чи ні. Зараз "Свобода" грає на користь всім, і грає якісно.

Окрім того, рішення влади про розтрощення офісу основної опозиційної партії "Батьківщина" було абсолютно ідіотським, і владі за це треба тільки подякувати. Образ деспота-дегенерата в центрі Європейського континенту, в великій і стратегічно важливій країні, відбувся остаточно. Аплодисменти.

Отже. Здається вони знають, що роблять. Це тішить і дає надію.

Tags: майдан
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments