andreistp (andreistp) wrote in urb_a,
andreistp
andreistp
urb_a

Міст між США і Канадою підсвітили кольорами прапору УкраїниУ світі пройшла ще одна акція солідарності із розфарбуванням у барви українського стягу. Цього разу жовто-блакитними кольорами засвітився міст, що з’єднує США та Канаду, повідомляє VIDIA.

Peace Bridge між містом Баффало штату Нью-Йорк та містечком Форт Ері канадської провінції Онтаріо став жовто блакитним. Таким чином у США виявили солідарність із протестами в Україні, повідомляють на facebook-сторінці українсько-американського громадського центру Народний дім у Баффало.

Нагадаємо, раніше у польському Кельце жовто-блакитними прапорами прикрасили центральну вулицю та головну площу міста, у Вроцлаві блакитним та жовтим засвітився стадіон, а у Варшаві – найвищий будинок – Палац культури і спорту.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments