colldfact (colldfact) wrote in urb_a,
colldfact
colldfact
urb_a

Потрібно зробити владу генералами без армії

Originally posted by colldfact at Потрібно зробити владу генералами без армії.
Як і кожний режим, режим Януковича спирається на конкретних людей в судівських мантіях, і в прокурорських погонах, і в міліцейських формах, і в беркутівських шоломах. Це основа твердості режима. Його фундамент.
Якщо бити по основі, режи захитається. Якщо забрати оцю основу повністю, режим залишиться беззахисним (і тут вже постане не найменш важливе питання - легітимно забрати владу у режиму)

Варто знати ВСЕ про кожну людину, на яку опирається режим - її вигляд (фотографія), ім'я, адреса, контакти, склад сім'ї, , бтьки (фотографія), чоловік/дружина (фотогтафія), конкретні протиправні кроки що зробила ця особа що були націлені проти громадян України і на підтримку режиму. І поширювати всю цю інформацію із вказуванням конкретних кроків, якомога ширшому колу оточення цих людей - батьки (і їхнє максимальне оточення), родичі (і їхнє максимальне оточення), сусіди (і їхнє максимальне оточення).

Хакери що не раз ламали сайти МВС можуть здобути всю потрібну інформацію, а можливо вже давно мають її.

Потрібно щоби оцей фундамент, на якій стоїть влада режиму, почав танути і розчинятись. Потрібно зробити владу генералами без армії. Якомога швидше.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments