tallfat (tallfat) wrote in urb_a,
tallfat
tallfat
urb_a

Насправді, московіти не обов'язково тупі бовдури, просто вони по кармі терпіли

Мій давній приятель останні років двадцять п'ять мешкає в Калузі. Каже, що за його спостереженнями, Україна й Московія все далі розходяться і в побутовій психології і в адміністративній. Дух народу бере своє. Розчиняються в часі радянські патерни й ми ( українці та москалі ) все більше стаємо подібні на описання зроблені європейськими мандрівниками в сімнадцятому й вісімнадцятому століттях.
Він згадав стару приказку: Росія - барак, Україна - бардак.
Бардак - не тільки більш досконала форма організації, але й більш приємна.
Багато хто бажає втекти з бараку в бардак, а навпаки - небагато.
В бардаку з найпотворнішими повіями перебувати все ж таки краще ніж в тюремному бараці з найкращими наглядачами, втім, москалі ніжніше люблять своїх вертухаїв, аніж ми своїх шльондр і наводять на підтвердження величі своєї тюрми багато статистичних цифр та історичних аргументів: от вам би таких повій, як наші вертухаї.


(С)Корч
Tags: ликбез для имперастов, размышления, русофобия
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments