dexteriuzs (dexteriuzs) wrote in urb_a,
dexteriuzs
dexteriuzs
urb_a

Про т. з. свято.

Originally posted by dexteriuzs at Про т. з. свято.
Висловлю парадоксальну річ. Сьогодні свято Української державності.

Чому? Дуже просто. Приблизно в ці дні 1918 року почався наступ частин Райхсверу на комуно-більшовиків. Це сталося після того, як німці зрозуміли, що червоні бандити ведуть перемовини виключно для затягування часу.

В Україні наступ німців знищив різні комуно-бандитські териториальні утворення, що дало змогу вперше в історії Ураїни об'єднати більшість етнічних земель. Нагадаю різним рашистам, що німці тоді були союзниками і ніякої окупації не було. Перебування німецьких військ в Україні нагадувало сучасне перебування військ НАТО де-небудь в Литві.

З різних причин тоді утримати державність не вдалося, але традиція була закладена. Коммі визнали ту Україну назавжди в формі т. з. УРСР. 24 серпня 1991 року стало фактично юридичним оформленням подій 1918 року.

Ну і ще цікаво, що 23 лютого 1917 року почалася т. з. февральська революція, що знищила московію і створила Українську державу.
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments