andreistp (andreistp) wrote in urb_a,
andreistp
andreistp
urb_a

Історія adidas розпочалась у Львові?

Оригинал взят у forko в Історія adidas розпочалась у Львові?

Німецька родина Даслерів мала сімейне  швецьке підприємство, яке виготовляло домашні капці. У 1918 році Даслери переїздять до Львова.Порадившись з батьком брати Адольф та Руді починають роботу з виготовлення гімнастичних тапочок.  Адольф був пристрасним футболістом і взагалі спортсменом, тому йому прийшла в голову думка про створення спортивного взуття: перших у світі шипованих бутсів. Перша майстерня знаходилася у дворі по вул. Коперніка,20. Згодом Дасслери відкривають ще кілька майстерень в районі сучасної вул. Жовківської. Незабаром усі місцеві спортивні команди стали їх замовниками. Почувши про якісні вироби від Адідаса, як прозвали у Львові молодого Адольфа Дасслера, до фірми "Дасслер" почали приїжджати покупці і з інших міст. Так тривало аж до 1933 року, тоді родина Дасслерів знову переїхала до Німеччини, залишивши налагоджене виробництво своїм львівським колегам..На базі майстерень було відкрито взуттєву фабрику "Прогрес", яка розвинулась у 60-х роках минулого сторіччя в одне із найбільших у СРСР підприємств. Тисячі людей ходили в спортивному взутті від "Прогресу", навіть не підозрюючи, що значною мірою зобов'язані за це двом братам-шевцям, один з яких мав прізвисько Адідас. До речі фірмовим знаком "Прогресу" так і залишалась стара емблема фірми "Дасслер" у вигляді двох смужок.
ПС: я допускаю що ця історія може бути  вигаданою, оскільки жодних свідчень окрім оповідок екскурсоводів бачити не довелось.)

Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 192 comments