Дмитро (parador) wrote in urb_a,
Дмитро
parador
urb_a

Ісконнікі, облиште «генетичні спекуляції»Отже, Александр ака cska_kazak, після роздумів (бо думати перш ніж казати його спонукало виховання), брякнув дурницю: «украинцы и есть русские». Мене цей факт здивував, і я почав незграбно суперечити... І довелося би мені спиратися тільки на загальну логіку, якби не допоміг danieldefo, підкинувши цю картинку. І не тільки підкинувши, а й витерпівши усі мої непрофесійні запитання і пояснивши, що тут до чого.

Виявляється, для створення такої картинки використовуються дані самоідентифікації («Ти хто? Українець? Та-ак, малюємо отакий квадратик... Мордва? От-такий кружечок...»): «По самоидентификации, само собой. Потому что это является для этноса определяющим» © danieldefo.

Отже, як випливає з пояснень danieldefo, ця картинка доводить, що українці — НЕ росіяни.

Іншими словами — якщо для створення цієї картинки користувалися даними самоідентифікації, її [картинку] ні в якому разі не можна пізніше використовувати для підтасовочної ідентифікації.

Бо самоідентифікація — ето наше всьо. Інакше удмурт ніколи не стане рускім.
Tags: генетика/генетыка, ликбез для имперастов, наброс, фальсификация, шутки шутками
Subscribe
promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 149 comments