geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

Многообещающий 2019г!!!шо не день, у кацапов вперде!!!))

Затонуле біля Туреччини судно йшло з порту, який використовують для незаконного вивозу вугілля з ОРДЛО, - МінТОТ

Сьогодні о 14:12•Главком


Вантажне судно під прапором Панами, яке сьогодні зазнало аварії біля берегів Туреччини, перевозило вугілля з російського порту «Азов» до турецького порту «Самсун». Примітно, що цей російський порт в Ростовській області часто використовується для незаконного вивозу вугілля з частини окупованого Донбасу до портів Туреччини та інших країн. Про це повідомила прес-служба українського Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

За даними моніторингових систем для суден типу «річка-море» аварії за таких погодних умовах, як сьогодні, є передбачуваними.

У відомстві зазначили, що до літа 2017 року судно ходило під російським прапором, змінивши його на 2 місяці на прапор держави Сент-Кітс і Невіс, а в подальшому з серпня 2017 року - на прапор Панами.

Нагадаємо, вантажне судно під прапором Панами, яке вийшло з російського азовського порту, надіслало сигнал лиха приблизно в 148 км (92 милях) від північно-східної чорноморської провінції Самсун. Внаслідок трагедії загинули шестеро українців. За інформацією МЗС України, трагедія сталася внаслідок удару хвилі.
Subscribe
promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments