arnaut_09 (arnaut_09) wrote in urb_a,
arnaut_09
arnaut_09
urb_a

Пиzdets, конспираторы хреновы. И второго миньёна вычислили. Агов, дебилы, вы дырявые, с вас течёт.

BELLINGCAT РОЗКРИВ ОСОБУ ОТРУЙНИКА СКРИПАЛЯ "ПЕТРОВА". ГРУВЕЦЬ НЕОДНОРАЗОВО БУВАВ В УКРАЇНІ

Справжнє ім'я "Петрова" - Олександр Євгенович Мішкін.

Один з підозрюваних в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки "Олександр Петров" виявився військовим лікарем і полковником Головного розвідувального управління РФ.

Про це йдеться в спільному розслідуванні The Insider і Bellingcat.

Справжнє ім'я "Петрова" - Олександр Євгенович Мішкін.

За інформацією розслідувачів, Олександр Мішкін народився 13 липня 1979 року у селі Лойга Архангельської області. Він закінчив одну з російських елітних військово-медичних академій та пройшов підготовку в якості військового лікаря для військово-морських сил Росії.

Під час навчання Мішкін був завербований до ГРУ, а до 2010 року переїхав до Москви, де отримав таємну ідентичність, включаючи другий національний паспорт та закордонний паспорт на ім'я Олександра Петрова.


bellingcat.com
У період з 2011 по 2018 роки Олександр Мішкін багато подорожував під його новим ім'ям. Розслідувачі Bellingcat з'ясували, що він багато разів бував в Україні та самопроголошеному Придністров'ї. Остання поїздка відбулася під час Євромайдану у Києві у грудні 2013 року.

До початку вересня 2014 року зареєстрованою домашньою адресою Мішкіна у Москві була Хорошевське шосе, 76B - адреса штаб-квартири ГРУ. Восени 2014 року Мишкін і Анатолій Чепіга переїхали у висококласні квартири.


Розслідування The Insider і Bellingcat засноване на інформації з відкритих джерел, свідченні від людей, які знайомі з Мішкіним, а також копії документів, що ідентифікують його особу. Більш детально про процес ідентифікації "Олександра Петрова" журналісти розкажуть у повному тексті розслідування, яке буде опубліковане у вівторок, 9 жовтня.
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments