geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

В шаге от триумфа!!! Есть шанс что признание,за которое боролись россияне,скоро все признают!!!!

У США можуть визнати Росію спонсором тероризму, - законопроект
Згідно із законопроектом про нові санкції проти Росії, який був внесений до Сенату Сполучених Штатів, Російську Федерацію можуть визнати спонсором тероризму.
Про це повідомляє РБК.
Зазначено, що «Акт про захист американської безпеки від агресії Кремля 2018» (DASKAA), який внесли сенатори Ліндсі Грем, Роберт Менендес, Корі Гарднер і Бен Кардін, пропонує звести в єдину базу всі існуючі санкції проти РФ – від CAATSA до «акту Магнітського».
Також проектом планується створити в Білому домі списку санкцій офіс, який буде координувати дії США по антиросійським санкціям з європейськими країнами.
Ініціатори законопроекту починають зі звернення до глави США Дональда Трампа. Вони наголошують на необхідності підтримати всі зусилля із протидії втручанню «з боку уряду Росії або інших іноземних гравців у діяльність держустанов США, а також у демократичні процеси в країні».
Крім того, сенатори вимагають публічно закликати владу РФ повернути Україні Крим і відмовитися від підтримки насильства на Донбасі, від підтримки сепаратистів у Грузії та Молдові, а також режиму президента Сирії Башара Асада.
Дану ініціативу прокоментував глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров. За його словами, американським сенаторам «хочеться до межі погіршити відносини Росії і США, щоб не було жодного шансу на їх поліпшення». Сенатори, як вважає глава комітету, «намагаються зіштовхнути дві ядерні наддержави». Він додав, що звинувачення РФ у спонсорстві тероризму – «цинізм вищої міри».
«Тепер нас звинувачують у спонсорстві тероризму. Це цинізм вищої міри, який неможливо коментувати», – додав Джабаров.
Нагадаємо, Сенатор-республіканець Боб Коркер, який очолює комітет Сенату із зовнішніх справ, висловив упевненість в тому, що Сполучені Штати схвалять нові санкції проти Росії ще до проведення в США проміжних виборів до Конгресу, намічених на листопад. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/08/08/u_ssha_mozhut_vyznaty_rosiyu_sponsorom_teroryzmu__zakonoproekt_1382331


Кацапы!!! Еще немножко поднажмите,и будет вам -"Нефть в обмен на продовольствие"Я верю в вас)))
Subscribe

promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments