geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

ЖыдобЕндеры не унимаются!!!!

НАФТОГАЗ" ПОЧАВ НОВИЙ АРБІТРАЖНИЙ ПРОЦЕС ПРОТИ "ГАЗПРОМУ" НА 11,6 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ


Компенсацію вимагають через заниження тарифу у 2018-2019 роках.
"Нафтогаз України" почав
"Нафтогаз" готовий знизити транзитну ставку для "Газпрому" через 18 місяців
проти російського "Газпрому" новий арбітражний процес, у рамках якого вимагає 11,6 мільярда доларів компенсації.
Про це повідомив у Facebook комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.
За його словами, компенсацію вимагають через заниження тарифу у 2018-2019 роках. Разом з цим Вітренко оприлюднив графік платежів "Нафтогазу" за російський газ за період від 2009 року у відповідь на вимоги росіян "відновити баланс 2009 року" після рішень Стокгольмського арбітражу.
"Покажемо на цифрах про який "баланс у стосунках" каже "Газпром", - пояснює Вітренко.
Facebook / Юрій Вітренко
Так, на графіку яскраво-червоні лінії - це скільки "Газпром" за контрактом отримує грошей від "Нафтогазу" за поставки газу за контрактом 2009 року (без "знижок" і зі "знижками"). Блідо-зелена лінія - скільки "Газпром" платить "Нафтогазу" за транзит.
"Як бачимо, "Газпром" отримує від "Нафтогазу" за газ у рази більше, ніж платить за транзит. І це для "Газпрому" - "баланс у стосунках"", - пояснюється в повідомленні.
Читайте також: Завдяки історичній перемозі в Стокгольмі "Нафтогаз" отримав рекордний річний прибуток
Згідно з графіком, ситуація кардинально змініється від 2014 року і перемоги у Стокгольмському арбітражі. Так, на графіку багряна лінія - це скільки "Газпром" має отримувати грошей від "Нафтогазу" за рішенням арбітражу. А зелена лінія - скільки "Газпром" має платити "Нафтогазу" за транзит. "Як бачимо, "Газпром" зараз має отримувати за газ у рази менше, ніж платити за транзит. Зрозуміло, що "Газпрому" (Путіну) це дуже не подобається", - також пояснив Вітренко.
Крім того, Вітренко зазначив, що "Нафтогаз" також продовжить стягнення з "Газпрому" $2,62 млрд відповідно до попереднього рішення арбітражу.
Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж в лютому 2018 року вирішив, що "Газпром" зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" $ 4,63 млрд за недопоставку газу за транзитним договором, а з урахуванням боргу української компанії за поставлений газ ( $ 2 млрд) - $ 2,6 млрд. Після цього рішення "Газпром" заявив про намір розірвати контракти з "Нафтогазом" на постачання і транзит газу.
17 липня, у Берліні стартували газові переговори за участю України, Євросоюзу та Росії. Сторони обговорювали повернення боргів "Газпромом" та умови майбутнього транзиту газу територією України. Міністр енергетики РФ Олександр Новак сказав, що на тристоронній зустрічі було порушено тему мирової угоди між Москвою і Києвом і припинення арешту активів "Газпром"у до рішення апеляційної інстанції шведського суду. Своєю чергою, керівник "Нафтогазу" переконаний, що питання мирової угоди слід розглядати окремо від умов транзиту газу. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/naftogaz-pochav-noviy-arbitrazhniy-proces-proti-gazpromu-na-11-6-milyardiv-dolariv-1188564.html
Subscribe

promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 27 comments