zhur_zhal (zhur_zhal) wrote in urb_a,
zhur_zhal
zhur_zhal
urb_a

К теме Чемпионата СНГ по футболу: истерики укров

Как известно, дружественные российский и украинский народы решили создать объединенный чемпионат по футболу.

Все уже решено, и колесо истории не повернуть вспять. На этом фоне особенно доставляют феерические истерики нейодованных укров. Вот типичный примерчик, оцените стиль этого дикого карпатского жевотнава:

Найбільше обурює та дратує той факт, що все це беззаконня подається Газзаєвим у вигляді ВЖЕ ІСНУЮЧОГО ЧЕМПІОНАТУ!!!! Йде лобова атака панове! Тобто, позиція Газзаєва та К(о) така: ЧХАТИ нам на вас усіх хто проти, ФІФА та УЄФА нам НЕ УКАЗ, ЦЕЙ ЧЕМПІОНАТ УЖЕ ІСНУЄ, створена ВСЯ ІНФРАСТРУКТУРА, ПРИМУШУВАННІ (наголошую, від слова ПРИМУШУВАТИ!) запрошення надіслано, відтак лише деякі дриб`язкові питання обговоримо, НАГНЕМО ЧЕРЕЗ КОЛІНО сепаратистів, виб`ємо ногою двері у штаб-квартиру УЄФА та поставимо Платіні перед фактом! Все це випливає із лицемірної тональності видання "Спорт Експрес" та віроломному порушенні Газаєвим і К(о) всіх етичних і міжнаціональних норм та юридичних законів ФІФА та УЄФА! ДУЖЕ ПОДІБНО ДО ФАШИЗМУ!!! Всі мусять беззаперечно їм коритися та йти до них у рабство! Що ж, типова московська політика...

Бо насправді, знищивши незалежний чемпіонат України, нас хочуть позбавити свого національного футболу та національної гордості, або (якщо із першим не вийде) втягнути у НЕВІДВОРОТНІЙ конфлікт із УЄФА, щоб, зрештою, викликати на наш футбол усілякі дискваліфікації та відсунення від єврокубків! Москва чудово розуміє, що конкуренти України в таблиці коефіцієнтів знайдуть ПОТУЖНІ ВАЖЕЛІ НА УЄФА, щоб позбутися зайвого дурного конкурента! Конкурента, який немов ОСТАННІЙ ЛОШАРА повівся на гачок імперських зайд, і чимдуж летить на ЗЛОЧИННЕ ЗАСІДАННЯ як отой переляканий (бо проти Москви навіть дихати боїться!) "Чорноморець"! Летить, і воліє не бачити ретельно виставлених пасток! А Москву, при цьому, ці країни (наші конкуренти по таблиці коефіцієнтів) ЧІПАТИ НЕ БУДУТЬ, бо програють їй стратегічно, а от Україну вони із радістю ЗРОБЛЯТЬ КРАЙНЬОЮ!!! І це буде катастрофа! На 1000% впевнений, що нам заборонять на пару років виступати в єврокубках, що призведе до катастрофічних наслідків! А заодно УЄФА покаже всім, "в кого в дупі чешеться об`єднуватись", чим це може закінчиться якщо будуть спроби порушувати закони! До ворожки не ходи! Відтак, куди не кидай, ми будемо жертвою. Вихід один - НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЇХАТИ НА ЗЛОЧИННЕ ЗБІГОВИСЬКО, і тим самим вбити будь які злочинні надії агресора! Прокол "Чорноморця" ми ще так сяк можемо "зам`яти" перед УЄФА ("нє било скріпкі, ми ашіблісь"), але коли долучаться гранди... Отут Москва й оголосить нам мат!
ВІДТАК, МУСИМО ДАТИ РІШУЧУ ВІДСІЧ Газзаєву і К(о)!

ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР! ЗАСІДАННЯ В ІГНОР!


Так и хочется сказать: за Збручь, жывотнае!
Tags: Евразийский союз, СССР, Україна, враги народа, позитив, свидомые лулзы, спорт
Subscribe
promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 31 comments