viktor_lviv wrote in urb_a

Адекватність

Мати поляка, який спалив герб України в тернопільському закладі, приїхала в місто, щоб передати виготовлений за власні кошти новий герб.

Про це повідомляє місцеве видання "ОВІД", передає Цензор.НЕТ.

Жінка зазначила, що її син шкодує про свій вчинок. Оскільки хлопця депортували і він не міг приїхати і передати герб особисто, за нього це зробила мати.

"Прийшли друзі хлопця і принесли кошти, щоб компенсувати збитки. Вони сказали, що забрали герб як сувенір, але це насправді було не так. Вже  наступного дня ми дізналися, що вони його не забрали, а поляк - спалив. Це дуже неприємний інцидент як для нас, так і для молодої людини. Сьогодні подзвонила його мама, яка приїхала в Україну для того, щоб завершити те, що пообіцяв її син.

Він сказав, що виготовить тризуб і повісить його назад. Оскільки хлопця депортували і він не встиг цього зробити, ми думали, що питання закрите, і  зробили самі. Але мати хлопця принесла тризуб. Ми вражені таким вчинком", - цитує видання власника закладу Олега Макогона.

Також жінка зазначила, що герб як для поляків, так і для українців має велике значення, а між українським і польським народом повинна бути дружба.

Нагадаємо, інцидент зі спаленням герба стався в одному з Тернопільських закладів. 19-річний громадянин Польщі, який навчався в місцевому вузі, публічно спалив стилізоване зображення Малого герба України, що висіло на стіні. Після цього СБУ депортувала його з України.

https://ua.censor.net.ua/photo_news/3057562/maty_polskogo_studenta_yakyyi_spalyv_gerb_ukrayiny_v_kafe_ternopolya_pryvezla_novyyi_i_vybachylasya

promo urb_a june 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your IP address will be recorded