viktor_lviv wrote in urb_a

Про зрадників

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали у пункті пропуску «Каланчак» на адміністративному кордоні з тимчасово анексованою АР Крим колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади. 

Співробітники СБ України встановили, що колишній український чиновник з квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим». 

Останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії». Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету та територіальної цілісності України. 

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що чоловік планує виїхати з Криму до Херсонської області для вирішення особистих питань. Правоохоронці затримали його під час перетину адміністративного кордону згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Слідчими Головного управління СБ України в АР Крим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії. 

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/4350#.odwXlIiT.dpbs

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська повідомила, що екс-міністр приїхав для отримання біометричного паспорта. "Як ви думаєте, навіщо цей" патріот "Росії приїхав в Україну? .. Український біометричний паспорт отримати !!!

https://www.facebook.com/giolena11?hc_ref=ARRfT_jBDBGPakhMKAqc5XMGykdkaDhk5bYljtRSPxw19Bskybj0gAggxWcocbYNzws&fref=nf

Зраджуєш батьківщину, кричиш Роіся прийди, спалюєш український паспорт. А потім розумієш, що без українського паспорта і не туди і не сюди. 

Що ж вам зрадникам в Криму не сидиться? Туди ж прийшла Роіся про яку ви так мріяли. Чи може по безвізу в прокляту Гейропу захотілося, в якусь країну НАТО поїхати? В саме лігво ворога. А як же: "НАТО нет!".

promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your IP address will be recorded