geg_odessa (geg_odessa) wrote in urb_a,
geg_odessa
geg_odessa
urb_a

Знает кот,чье масло сьел (сцыкливые кацапы)
Путін відмовився від угоди щодо Міжнародного кримінального суду

16 листопада 2016, 13:25


Президент Росії Володимир Путін підписав розпорядження про вихід Росії з Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС). Відповідне розпорядження опубліковано на порталі правової інформації.

У документі зазначається, що таке розпорядження було підписано за пропозицією Мін’юсту Росії, яке було погоджено з російським МЗС.

«Прийняти пропозицію Мін’юсту Росіїпро направлення повідомлення Генеральному секретареві ООН про намір Російської Федерації не бути учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду, прийнятого Дипломатичною конференцією повноважних представників під егідою ООН в Римі 17 червня 1998 року», – йдеться у розпорядженні.

Документ набирає чинності з дня його підписання.

Римський статус – міжнародний договір, який заснував Міжнародний кримінальний суд в Гаазі. Документ був ухвалений на дипломатичній конференції в Римі в 1998 році і вступив в силу в 2002 році. Росія підписала договір у вересні 2000 року, проте так і не ратифікувала його,тому не була повноправним учасником Міжнародного кримінального суду.

Напередодні стало відомо, що прокурор Міжнародного кримінального суду в попередньому звіті щодо ситуації в Криму прирівняла анексію півострова до збройного конфлікту між Росією і Україною. На даний час ситуація на території півострова, згідно з документом, рівнозначна «окупації».

Міжнародний кримінальний суд також розслідує дії російських військових в Грузії під час конфлікту навколо Південної Осетії в 2008 році.

Subscribe

promo urb_a июнь 20, 2014 14:13
Buy for 200 tokens
Поскольку от российского "СУПа", контролирующего livejournal.com, вполне можно и нужно ждать цензуры, в т.ч. и в такой форме, как безосновательное закрытие украинских блогов и сообществ, то должен уведомить вас, что в случае закрытия данного сообщества или вашего личного блога, вы можете вновь…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 59 comments